Location Halkapınar Mh. 1442 Sk. Tesisatçılar İş Mrk. No:1 Konak/İZMİR
Betonarme Havuz İnşaatı

İzmir Havuzculuk A.Ş. olarak 25+ yıllık deneyimimiz ile betonarme havuz inşaatlarınızı anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz. Havuz projelendirme aşamasından havuzunuzun kullanılabilecek şekilde teslimine kadar müşteri memnuniyeti ilkemizi ön planda tutarak özveri ile sizler için çalışıyoruz. 

Betonarme havuzların inşaatı her ne kadar zahmetli bir süreç gibi gözükse de sonuçlar ele alındığında bir havuzun ortaya çıkarılabilmesi için en kalıcı ve en uzun ömürlü çözümdür. Bu nedenle eğer yeriniz elverişli ile kesinlikle betonarme havuz yaptırmanızı öneriyoruz. 

Betonarme havuzların ilk aşaması istek ve taleplerinizin değerlendirilerek, yerinde incelemeler yapılarak bir planlama oluşturulmasıdır. Havuz yapılması istenilen alan ve zemin incelendikten sonra ihtiyaç ve taleplerini de göz önüne alınarak bir proje oluşturulması gerekir. Havuzun büyüklüğü, kapasitesi, tahmini kullanım yoğunluğu dikkate alınarak havuz için kullanılması planlanan mekanik, elektrik aksamlar için uygun ekipmanların seçimleri de yapılmalıdır. Bunun dışında tamamen zevkinize ve havuzun gerekliliklerine göre diğer malzemelerin (havuz döşemesi, havuz merdiveni, diğer havuz dışı ekipmanlar vb) seçimleri de gerçekleştirilir.  

Betonarme havuzların inşaat süreci projelendirme aşamasından sonra hafriyat işlemleri ile başlar. Proje doğrultusunda gerçekleştirilen kazı işleminden sonra, zemin iyileştirme, kalıp ve tesisat işleri, beton dökümü gerçekleştirilir. Sonrasında ise şaplama, sızdırmazlık işlemleri, zemin döşeme ve diğer işlemlerle havuz inşaatı tamamlanır. Sonrasında diğer mekanik ve elektrik sistemler bağlanarak havuza su doldurma işlemi gerçekleştirilir. 

Betonarme havuzun büyüklüğüne göre tamamlanması 15-30 gün arasında sürebilmektedir. Sağlıklı ve uzun ömürlü betonarme havuzlar için bize ulaşın. İzmir Havuzculuk A.Ş. güvencesi ve deneyimi ile istediğiniz betonarme havuza sahip olun. 


Bize Ulaşın!
Havuz Yaptırmak İster Misiniz?

Havuz yaptırma maliyeti, havuz yaptırma süresi veya havuz konusunda aklınıza takılan her türlü soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

+90 232 457 61 49