Location Halkapınar Mh. 1442 Sk. Tesisatçılar İş Mrk. No:1 Konak/İZMİR
Otel Havuzu İnşaatı

Otel tatili planlayanlar için otel seçiminde görsel açıdan otelin havuzunun büyüklüğü, yapısı, derinliği, hatta şekli bile önemli bir yer tutar. Özellikle denize uzak yerlerde bulunan otellerde havuz bulunması otelin tercih edilmesi için önemli bir etkendir. Rezervasyon yaparken tatilciler sadece görsel açıdan değerlendirme imkanı bulsa da, havuzu kullanmaya başladığında havuzun sağlıklı ve güvenli olduğundan da emin olmak isterler. 

Otellerde uygulanan havuzlar betonarme havuzlardır. Bunun en büyük nedeni hem istenilen şekil, büyüklük ve derinlikte uygulama imkanı olması, diğer bir nedeni de uzun ömürlü olmasıdır. İzmir Havuzculuk A.Ş. olarak 25 yıldır havuz inşaatı sektöründe çalışmaktayız ve pek çok otel havuzu projesini itina ile tamamladık. 

Otellerde uygulaması yapılacak betonarme havuzlar, yazlık ya da villa havuzlarına göre çok daha büyük ve kapsamlı projelerdir. Kullanım yoğunluğu açısından da karşılaştırıldığında altyapı işlemleri oldukça farklıdır. Tatilcilerin sağlıklı değerlere sahip bir su kalitesinde güvenle yüzebilmesi için kullanılan ekipmanlardan kimyasallara kadar pek çok şey farklılık gösterir. Genellikle büyük otomatik filtrasyon ve klor dozajlama sistemleri kullanılması gereklidir. 

Otel havuzlarında havuz suyunun mümkünse günlük olarak test edilmesi ve değerlerin sürekli kontrol altında tutulması gerekir. Sadece ailenizin kullandığı bir havuzdansa hiç tanımadığınız onlarca kişinin kullandığı bir havuzda yüzmek fikir olarak itici ve riskli gözükse de, gerekli önlemler alındığında, uygun kimyasallar kullanılıp, su kalitesi ve berraklığı belirlenen standartlarda tutulduğunda güvenle kullanabileceğiniz havuzlar ortaya çıkar. 

İzmir Havuzculuk A.Ş. olarak otelinizi havuz yaptırmak isterseniz, planlama ve proje aşamasından havuzun kullanıma açılmasına kadar sizlere her türlü hizmeti sağlıyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz tüm havuz inşaatlarında, anahtar teslim havuz inşaat projeleri gerçekleştiriyoruz.

Bize Ulaşın!
Havuz Yaptırmak İster Misiniz?

Havuz yaptırma maliyeti, havuz yaptırma süresi veya havuz konusunda aklınıza takılan her türlü soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

+90 232 457 61 49