Location Halkapınar Mh. 1442 Sk. Tesisatçılar İş Mrk. No:1 Konak/İZMİR
Yüzme Havuzu İnşaatı

İzmir Havuzculuk olarak Ege ve Akdeniz bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde betonarme yüzme havuzu inşaatları gerçekleştiriyoruz. İster açık ister kapalı, ister küçük ister büyük olsun; yüzme havuzu taleplerinizi bize iletmeniz halinde en uygun şekilde projelendiriyor ve projeyi itina ile hayata geçiriyoruz. 

Yüzme havuzları pek çok farklı malzeme ve pek çok farklı şekilde size sunulabilir. En uzun ömürlü ve optimum kullanım avantajları sağlayan yüzme havuzları ise betonarme yüzme havuzlarıdır. Gerekli bakım onarım işlemlerinin zamanında yapılması ve gerekli kontrollerin sağlanması halinde, betonarme yüzme havuzlar onlarca yıl kullanılabilir. Bu nedenle havuz yaptırmayı düşünüyor iseniz sizlere önerebileceğimiz en mantıklı çözüm betonarme havuz yaptırmaktır. 

Villa havuzu, yazlık havuzu gibi daha kişisel ve ufak büyüklükte betonarme havuzların yanı sıra, otel havuzu, sosyal tesis havuzu, olimpik yüzme havuzu gibi daha büyük betonarme havuz projelerini de anahtar teslim olarak gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız malzeme, ekipman kalitesi ve 25 yıllık tecrübemizin etkisi ile sağlıklı, pırıl pırıl ve uzun ömürlü yüzme havuzlarına sahip olabilirsiniz. 

Yüzme havuzu yaptırmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız. Bize ulaşmanız halinde yüzme havuzu inşaatı konusunda aklınıza takılan her türlü soruya yanıt alabilir, yüzme havuzu projenizi hayata geçirebilirsiniz. 

Bize Ulaşın!
Havuz Yaptırmak İster Misiniz?

Havuz yaptırma maliyeti, havuz yaptırma süresi veya havuz konusunda aklınıza takılan her türlü soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

+90 232 457 61 49