Location Halkapınar Mh. 1442 Sk. Tesisatçılar İş Mrk. No:1 Konak/İZMİR
Havuz Kimyasalları Satışı
Sağlıklı ve Pırıl Pırıl havuzlar
Toptan ve Perakende Havuz Kimyasalları Satışı

Havuzların temiz ve sağlıklı olması esasen havuz kimyasalları ile sağlanır. İnsan sağlığı için havuz suyunun belirli kimyasal değerlerde olması gerekir. Özellikle kullanım yoğunluğu yüksek olan havuzlarda, havuz suyu günlük olarak kontrol edilmeli ve değerleri ölçülmelidir.

Havuz büyüklüğüne ve su kapasitesine göre, suyun istenilen uygunlukta olabilmesi için belirli miktarda ve yoğunlukta kimyasalların kullanılması gerekir. Kullanılacak kimyasalın miktarı ayrıca havuzun kullanım yoğunluğuna, konumuna, havuzun tipine ve hava sıcaklığına göre değişir.

Bir havuz için kullanılması gereken başlıca havuz kimyasalları; klor, yosun önleyici, parlatıcı, çökertici ve pH düşürücülerdir. Seçilecek ürünlerin birbiri ile ve havuz sistemi ile uyumlu ve Sağlık Bakanlığı onaylı olması gerekir. Kullanım miktarlarına dikkat edilerek, gerekirse günlük su analizleri yapılarak suyun durumu sürekli kontrol altında tutulmalıdır.

Havuz kimyasalları dışardan manuel olarak eklenebileceği gibi otomatik dozaj sistemleri kullanılarak da eklenebilir. Otomatik dozaj sistemleri kullanılan kimyasal daha etkin kullanılmasını sağlar. Havuz suyundaki ani değişikliklerin önüne geçilebilir.

İzmir Havuzculuk A.Ş. olarak 25 yılı aşan sektör deneyimimiz ile her gün gelişen teknolojik ürünleri takip ediyoruz. Havuzunuzun koşullarına göre en uygun kimyasalları sizin için seçiyoruz. Böylelikle sağlıklı ve pırıl pırıl havuzlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hizmet Alanları
  • Otel Yüzme Havuzu Kimyasalları
  • Villa Yüzme Havuzu Kimyasalları
  • Yazlık Yüme Havuzu Kimyasalları
  • Site Havuz Kimyasalları
  • Kapalı Yüzme Havuzu Kimyasalları
  • Özel Tasarım Havuz Kimyasalları
  • Olimpik Yüzme Havuzu Kimyasalları
  • Yarı Olimpik Havuz Kimyasalları
Galeri
Adresimiz​
Halkapınar Mh. 1442 Sk. Tesisatçılar İş Mrk. No:1 Konak / İZMİR
İzmir Havuzculuk A.Ş.
Betonarme Havuz Çözümleri

Betonarme Havuz İnşaatı, Havuz Malzeme ve Kimyasalları Talepleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

+90 232 457 61 49